ورود به حساب کاربری

ایمیل *
کلمه عبور *

ثبت نام

ایمیل (نام کاربری) *  
تکرار کلمه عبور *    
کلمه عبور *  
کد را وارد نمایید *
با عمده قوانین موافقت می گردد. دریافت ایمیل های مرتبط با عضویت و خدمات وکسپیم
  سوالات متداول

  چرا  استفاده از تکنولوژی و روش های بازاریابی دیجیتالی مهم شده است؟

   روندهای تبلیغات در جهان حاکی از این است که امروزه، رسانه های دیجیتالی تبدیل به یکی از مهمترین رسانه تبلیغاتی شرکت ها شده است و شرکت ها برنامه های تبلیغات دیجیتالی گسترده خود را در حال برنامه ریزی و اجرا دارند، لذا گاها برخی از شرکت ها با نادیده گرفتن عصر تکنولوژی و عدم همگام سازی خود با این عصر از دور رقابت و فعالیت به مرور زمان حذف خواهند شد.

   

  فواید دیجیتال مارکتینگ برای کسب و کار من چیست؟

   *حفظ حریم خصوصی افراد و عدم تحمیل آگهی به مخاطب

  *منحصر به فرد کردن تبلیغات برای مخاطبان هدف در  دیجیتال مارکتینگ

  *هزینه بسیار پایین تر تبلیغات دیجیتال نسبت به تبلیغات محیطی و سنتی

  *فراگیر بودن تبلیغات دیجیتالی و عدم محدودیت به مکان خاص جغرافیایی

  *رشد بسیار سریع استفاده از اینترنت در کشورهای جهان

  *نرخ تبدیل مشتری به مراتب بیشتر دیجیتال مارکتینگ در مقایسه با تبلیغات سنتی و محیطی

   

  من خود می توانم وبسایت متعلق به خود را داشته باشم چرا باید برای وبسایتهای B2B هزینه کنم؟

    *هزینه طراحی و راه اندازی و  نگهداری یک وبسایت اینترنتی آنطور که باید بر روی بهینه سازی آن فعالیت مستمر انجام شود برای شرکت ها دیگر مقرون به صرفه نیست و با هزینه به مراتب کمتر در یک وبسایت معتبر که یک تیم حرفه ای آن را مدیریت و برنامه ریزی می کنند به فعالیت های خود می پردازند.

  *وبسایتهای B2B بطور تخصصی و حرفه ای بر روی سئو و سایر فعالیتهای افزایش بازدید آگهی های شما فعالیت می کنند و به دلیل اینکه این وبسایتها یک بازار دیجیتالی برای گرد هم آیی کسب و کارها و تشریح فعالیت ها و محصولاتشان می باشد باعث میل بیشتر خریداران محصولات جهت بازدید از این وبسایت ها جهت ملاحظه و مقایسه آگهی ها به نسبت وبسیات یک شرکت خاص می شود.

  *انجام هزینه وبسایتهای تخصصی B2B با تیم کاملا حرفه ای و آموزش دیده در جهت استفاده و بهره کامل از کلیه فرایند های دیجیتال مارکنتینگ و افزایش رتبه سایت که در نهایت باعث افزایش بازدید وبسایت و محتوای درون آن می شود.

   

  چرا بهبود بهیینه سازی وبسایت SEO در وبسایتهای B2B اینقدر مهم است؟

  گوگل روزانه 5/ 3 میلیارد جست‌وجو را پردازش می‌کند. در مورد تعداد زیاد کاربران آنلاین یک موتور جست‌وجو فکر کنید! تعداد کمی از آنها بیش از یک صفحه از نتایج را بررسی می‌کنند و اغلب به همان چند صفحه اول بسنده می‌کنند. بنابراین نمی‌توانید برای صرفه‌جویی در هزینه‌ها استراتژی بهینه‌سازی موتور جست‌وجو یا SEO را از بازاریابی خود حذف کنید. برای SEO نیاز به تحقیق و توجه به جزئیات زیادی از جمله یافتن و استفاده از کلمات کلیدی مناسب دارید.

   

  وکسپیم به چه معناست؟

  وکسپیم WEXPIM برگرفته از ترکیب سه کلمه Wholesale , Export , Import به عنوان بستر آنلاین تجارت الکترونیک کسب و کارها با یکدیگر(B2B) می باشد. این وب سایت  با ترکیب چندین گروه متخصص و حرفه ای در زمینه های امور بازرگانی,زبانهای خارجه ,خدمات الکترونیک,حمل و نقل و غیره و با هدف ایجاد ارزش در شبکه تجارت بین کسب و کارها (B2B) در بستر فضای اینترنت به فعالیت می پردازد. این  وب سایت اینترنتی چند زبانه، با ارائه بیش از 60000  نوع کالا و خدمات ؛ دارای گواهینامه های کیفی بین المللی  ISO 9001 و ISO27001 و ISO 20000 و همچنین نماد اعتماد الکترونیکی برای تبلیغ و معرفی محصولات بنگاه های اقتصادی با پرکاربردترین زبانهای دنیا در فضای اینترنت درحال خدمت به کاربران خود می باشد.

  وبسایت وکسپیم چه کمکی می تواند به کسب و کار من کند؟

  وبسایت وکسپیم با دیتا بیس بسیار قدرتمند شامل بیش از 60 هزار نوع کالا و خدمات به زبانهای مختلف پرکاربرد اینترنت و کادر کاملا حرفه ای و آموزش دیده در زمینه های بازرگانی و آی تی همواره نهایت تلاش خود را انجام می دهد تا بیشترین بازدید کننده هدف را از موتورهای جستجوگر به سمت وبسایت وکسپیم و به الطبع محتوای تولیدی  کاربران انجام دهد و همچنین در راستای افزایش رتبه سایت و بهینه سازی بهتر باتوجه به کلمات کلیدی کسب و کار کاربران وکسپیم  سعی نموده تا کارشناسان زبانهای مختلف خود را در رابطه با بهینه سازی وبسایت در زبانهای مختلف آموزش و در راستای جذب مخاطب با توجه به کلمات کلیدی موثر برای کاربران  از سراسر دنیا نهایت تلاش خود را انجام دهد.

  بنابراین با توجه به مسایل ذکر شده مهمترین اولویت وکسپیم همواره  رضایتمندی دائمی کاربران از طریق جذب مخاطب و افزایش بازدید از محتوای کاربران و همچنین بهبود فضای کسب و کار آنها است که در رابطه با این موضوع تیم وکسپیم متعهد است همواره با ایجاد جدیدترین نوآوری ها و فعالیت های قانونی دیگر بهترین خدمات را به کاربران خود برساند.

  All Rights Reserved Wexpim.com ©2017

  Development By Zeus