ورود به حساب کاربری

ایمیل *
کلمه عبور *

ثبت نام

ایمیل (نام کاربری) *  
تکرار کلمه عبور *    
کلمه عبور *  
کد را وارد نمایید *
با عمده قوانین موافقت می گردد. دریافت ایمیل های مرتبط با عضویت و خدمات وکسپیم
  کسب و کار خانگی تان را در خانه گسترش دهید
  کسب و کار خانگی تان را در خانه گسترش دهید
  دوشنبه 27 آذر 1396 18 : 11 تعداد بازدید ها : 182 کد خبر : 1675

  گسترش کسب و کار، کار ساده ای نیست؛ تا جایی که می توانید باید سخت کار کنید. هنگامی که زمان آن فرا می رسد که کسب و کارتان را آغاز کنید، مطمئنا سخت کار کردن برایتان امر مهمی می شود اما همچنان به درک تجارت و استراتژی های موثر برای گسترش کسب و کارتان، نیاز دارید.

  خواه کسب و کارتان را با ارائه خدمات جدید بخواهید رشد بدهید خواه به صورت ساده بخواهید مشتری های بیشتری برای فروش محصول تان پیدا کنید، در هر صورت چندین مرحله وجود دارد که با طی کردن آن ها می توانید فرآیند رشد را راحت تر سپری کنید.

  به گزارش وکسپیم به نقل از پنجره خلاقیت ، امروزه، اگر بخواهید روند رشد کسب و کاری آسان تری داشته باشید باید توانایی تان را در ارتباط با مشتری های بالقوه بالا ببرید و بعضی از وظایف را که چندان به توجه شما نیازی ندارد به صورت خودکار انجام دهید. سپس می توانید روی کارهای مهمی که باید انجام دهید، تمرکز کنید. این هشت شیوه را انجام دهید تا بتوانید مشتری های بالقوه بهتری داشته باشید و یاد بگیرید که چه وظایفی را باید به صورت خودکار انجام دهید:

  حضورتان را در دنیای مجازی دو برابر کنید.

  بیشتر از نیمی از مصرف کنندگان دقیقا 59 درصد از گوگل برای پیدا کردن تجارتی محلی و قابل اعتماد استفاده می کنند. حتی اگر یک تجارت تک نفره دارید و از وب سایتی که پنج سال از عمرش می گذرد، استفاده می کنید؛ باید گفت که شبکه اجتماعی شما دیگر به اندازه کافی خوب کار نمی کند.

  وب سایت تان را به روز رسانی کنید و مطمئن شوید که می توان کارکرد وب سایت تان را روی تلفن همراه نیز مشاهده کرد. اگر مهارت های لازم برای بهتر کردن وب سایت تان را ندارید و همچنین بودجه کافی ندارید تا کسی را برای این کار استخدام کنید، می توانید با بازارهایی مانند Wix یا Squarespace این کار را انجام دهید.

  با اینکه این ابزارها نمی توانند به همان خوبی سایت های سفارشی برای شما وب سایتی را بسازند، اما ابزار های طراحی شان، به شما این اجازه را می دهد تا وب سایت جذابی را بسازید؛ وب سایتی با اطلاعاتی از شما که مصرف کنندگان باید آن را بدانند.

  موفقیت های آنلاین تان را محاسبه کنید.

  اگر حقیقتا می خواهید کسب و کارتان را توسعه دهید؛ باید بدانید که چه چیزی برای وب سایت تان کار آمد است و چه چیزی کارآمد نیست. خوشبختانه ابزارهای تجزیه و تحلیل بسیاری وجود دارد که می تواند به شما بگوید که مصرف کنندگان چگونه جذب وب سایتتان می شوند.

  بهترین ابزارهای تجزیه و تحلیل برای شروع، ابزارهای گوگل است؛ ابزارهایی رایگان، با قابلیت استفاده آسان که می تواند کارکردهای قوی ای داشته باشد. این ابزارها به شما این امکان را می دهد تا ترافیک سایت تان را ردیابی کنید و ببینید که کاربران تان چگونه رفتار می کنند؛ کاربرانی که به دقت هر مشکلی در مسیر تغییرات شما را رصد می کنند.

  از اقتصاد آزاد سود ببرید.

  چنانچه در حال توسعه تجارت خانگی خود هستید، باید بدانید که وظایف بسیاری نیز وجود دارد که باید به آن ها رسیدگی شود؛ اما ممکن است به استخدام جدید نیازی نباشد. خوشبختانه در دنیای امروز، اقتصاد آزاد در حال رشد است و استخدام افراد در پروژه دیگر کار آسانی است. اما راه های دیگری نیز وجود دارد.

  حتی اگر بخواهید کار پیچیده ای انجام دهید مانند درست کردن یک نرم افزار یا تبدیل وب سایت قدیمی تان به وب سایتی که در تلفن همراه هم به اجرا در بیاید می توانید با کسانی که به طور آزاد کار می کنند، ارتباط برقرار کنید و کارها را از این طریق انجام دهید. وقتی یک بار این کار را انجام دهید، دیگر نیازی نیست به طور مداوم به آن ها دستمزد پرداخت کنید.

  کمپین بازاریابی خود را به صورت خودکار تنظیم کنید.

  ای میل ابزار قدرتمندی برای پیدا کردن مشتری های جدید و راضی نگه داشتن مشتری های سابق تان است. اما ای میل فرستادن به همه لیست مشتری ها، کار زمان بری است. Mail Chimp برنامه ای است که تمام سیستم ای میل شما را به صورت خودکار در می آورد، روش های آسانی را برای ابزارهای طراحی شما ارائه می کند و به خوبی تجزیه و تحلیل می کند. استفاده از ابزارهای خودکار برای بازاریابی از طریق ای میل، باعث صرفه جویی در زمان می شود و کمپین تان را موثرتر می سازد.

  خدمت رسانی به مشتریان را سرعت ببخشید.

  امروزه مصرف کنندگان از ما انتظار محصولی عالی همراه با خدمات عالی را دارند. در حقیقت 66 درصد از مشتریان اگر خدمات پس از فروش را عالی نبینند، به فروشنده دیگری رجوع می کنند.

  برای اینکه مشتریان به برند شما اعتماد داشته باشند و همچنین برای کسب شهرت، از ابزارهای پشتیبانی از مشتری مانند Freshdesk  استفاده کنید؛ ابزاری که به پیگیری سوالات مشتریان می پردازد. این ابزار به شما کمک می کند تا به سرعت به پرسش های مشتریان پاسخ دهید و در عین حال باعث صرفه جویی در زمان تان می شود.

  بیشتر در شبکه های اجتماعی حضور داشته باشید.

  به طور میانگین کاربران اینترنت 1.72 ساعت از وقت روزانه شان را در شبکه های مجازی سپری می کنند. این شبکه ها می توانند سکویی باشند تا با استفاده از آن بتوانید مشتری های بیشتری داشته باشید. ابزاری مانند Hootsuite به شما این امکان را می دهد تا همه حساب های کاربری شبکه های مجازی تان را در یک صفحه داشته باشید. نه تنها این نرم افزار مدت زمانی را که باید در اینترنت سپری کنید کاهش می دهد بلکه به شما کمک می کند تا بتوانید تصور عمیق تری نسبت به رفتار مخاطبان تان داشته باشید.

  وقت تان را تنظیم کنید.

  هنگامی که به تنهایی یک کسب و کار را اداره می کنید یا حداقل یک یا دو همکار دارید، مدیریت زمان برای موفقیت شما، امری ضروری می شود. ممکن است نقش ها و وظایف بسیاری در کارتان داشته باشید و نتوانید از پس مسئولیت های متعدد بر بیایید. یک نرم افزار برای تنظیم زمان به نام  Togglوجود دارد که کمک می کند تا روزتان را زمان بندی کنید و مطمئنتان می کند که زمان زیادی را بر روی یک کار سپری نکرده اید. اگر می خواهید همه زمانتان را تنظیم کنید،  Harvest گزینه مناسب تری است.

  فرآیند پرداخت حقوق و مزایا را کار آمد سازید.

  اگر کسب و کارتان به نقطه ای رسیده است که می خواهید تیم کارمندان را گسترش بدهید، به شما تبریک می گویم. قدم بزرگی پیش روی شماست. اما مدیریت دستمزد ها می تواند وقت گیر باشد مخصوصا اگر کارمندی برای رسیدگی به این کار نداشته باشید. ابزاری مانند Zenefits  و Gustro به روند پرداخت حقوق و مزایای کارکنان و همین طور مالیات های شما رسیدگی می کند.

  افراد بسیاری وجود دارند که ایده های بزرگی برای تجارت در ذهن دارند اما این ایده ها به کارآفرینان بزرگی برای اجرایی شدن و به موفقیت رسیدن، نیاز دارند. از این راهنمایی ها برای افزایش تعداد مشتری های تان استفاده و انرژی خود را صرف مشکلات بزرگ کنید.

  * درو هندریکر؛ مدیر فروش، مشاور، نویسنده آزاد و متخصص بازاریابی - مترجم سعیده فراهانی

  All Rights Reserved Wexpim.com ©2017

  Development By Zeus